Zaloguj

Zaloguj

doncic zach

Niestety niesamowita Bycza seria zwycięstw skończyła się na 9 wygranych. Dziś musieliśmy uznać wyższość graczy z Dallas.

Zaczynamy punktami Vucevica. Niestety dajemy Konikom postrzelać za 3. 10 do 2 na starcie i Donovan musi ochrzanić naszych bohaterów. Po czasie trafia DeMar. W moment robimy 11 do 10. Brawo trener. Piękny półdystans Zacha. Ładna akcja Vuca, który coraz częściej pamięta o swoim wzroście. Wchodzi Cobas i trafia równo w 24 s akcji. Niecelne rzuty Zacha nadrabiaBrown Jr. trafiając zza łuku. Na co ambitny Zach odpowiada tym samym. Gorszy nie chciał być też Coby. 32 do 22 dobrze oddaje to jak graliśmy w tej kwarcie.

Kolejną zaczynamy od wpuszczenia kilku punktów jednak White odpowiada andonem. Niesamowite trafienie DeMara pokazuje jak ambitny to gracz. Kryjesz mnie mocniej, naciskasz? To ja ci pokażę, że i tak trafię mimo, że mogę oddać piłkę. Łajdoupnięty Ayo trafia za 3 i Kuce biorą przerwę na żądanie. Niecelny Vucevic. Piękny dziś znów White. Przy już tylko 4 punktach przewagi znów o czas prosi nasz trener. Vuc przedziera się i trafia. Następnie wrzuca trójkę. Brawo. Pięknie dzielimy się piłką by Zach mógł dorzucić 3 punkty. Z 10 punktów przewagi znów szybko pozwalamy by stał się 1. 55 do 54 po pierwszej połowie.

Wyrównany się nam zrobił ten mecz. Luka zgłosił akces do shaqtin prześmiesznie wprowadzając piłkę do gry.  Nie możemy się wstrzelić. 5 punktów przewagi Dallas to czas by zacząć grać. Po przerwie Lonzo nie trafia trójki, szczęśliwie dostaje drugą szansę i się poprawia. Trójka Jonesa zbliża nas na 1 punkt. Piękny przechwyt i asysta Lonzo i wracamy na prowadzenie.  Wchodzi Ayo i White i jest to najwyższy czas by zacząć robić różnicę.  Niestety Vuc daje się zablokować jak dziecko. W końcu wolne wymusza Zach. Lonzo trafia ważną trójkę gdy przeciwnicy trochę nam odjechali.  Nie trafia DeMar. 4 punkty straty przed ostatnią odsłoną.

Zaczyna celnie król czwartej kwarty. Wpuszczamy dwie trójki i nie wygląda to za ciekawie. 93 do 85 i jak nie zaczniemy grać to koniec serii zwycięstw. Kolejną cegłę zalicza Vucevic. Słaba skuteczność i już 11 punktów w plecy. Ayo trójką daje sygnał do pogoni. Na co odpowiada Luca. Kolejna trójka w plecy i można iść spać.

Plusy:

- ładnie odrobiliśmy początkową stratę

Minusy:

- słaba skuteczność

- momentami widoczny brak skupienia

- przegrana tablica

- Vucevic – 6 zbiórek to jednak trochę mało, do tego sporo cegieł skierowanych gdzieś w stronę obręczy

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież