CHARLOTTE HORNETS 91-108 CHICAGO BULLS

bulls hornets

Bulls to zagadka, w tym sezonie potrafią przegrać z teoretycznym tankerem, a potem walczyć jak równy z równym, gdy stawiani są na straconej pozycji. Tym razem w meczu dzień po dniu, po tym jak ośmieszyli się przeciwko Cavaliers, nie dali szans kolejnej nocy Charlotte Hornets.

CLEVELAND CAVALIERS 96 - 106 CHICAGO BULLS

bulls magic

Już trochę przywykliśmy do porażek Bulls, a dodatkowa nieobecność Zacha LaVine'a powodowała, że przed spotkaniem z Cavs można było mieć najgorsze przeczucia. Na szczęście w drużynie jest też drugi All Star - Nikola Vucevic i tym razem on poprowadził ekipę z Chicago, by w końcu coś wygrała.

CHICAGO BULLS 90-101 MEMHPIS GRIZZLIES

bulls grizzlies

Coś niedobrego dzieje się z drużyną Byków. Transfery miały wzmocnić skład i pozwolić walczyć o pozycje w tabeli wyższe nawet niż wejście do play-in. Niestety wygląda bardziej na to, że problemem może być zajęcie nawet 10 miejsca. I chociaż przez trzy kwarty wyglądało to ok, to w ostatniej Chicago kolejny raz zaliczają przegraną.

CHICAGO BULLS 108 - 120 ATLANTA HAWKS

Zach50

Niestety, seria imponujacych trzech zwycięstw została przerwana w Atlancie. Chicago rozegrało w 24 godziny dobre 6 z 8 kwart co finalnie pozwoliło wygrać z Raptors i po fatalnej czwartej kwarcie przegrać z Hawks na ich terenie.

Mecz miał dzis tylko jedna historię, ta historia to Zach LaVine. One man show jakie sprezentował Nam nasz All Star było ucztą dla oczu.

CHICAGO BULLS 122-113 TORONTO RAPTORS

bulls raptors

Chicago Bulls nie marnują okazji, mając za przeciwnika jedynie 8 graczy Raptors ograli ich dość gładko, chociaż nie mogło zabraknąć nerwów w końcówce. LaVine pokazał, jakim liderem chce być, a White i Markkanen wchodząc z ławki, udowadniają, jak wiele mogą tej drużynie dawać.

CHICAGO BULLS 116 - 121 PHOENIX SUNS

patrick block

Billy Donovan lubi eksperymentować ustawieniem i w obliczu kontuzji Zacha i Coby'ego pojechał po całosci, wystawiając na Phoenix ultra wysoki lineup złożony z Sato, Patricka, Thaddeusa, Lauriego i Vucevica.

CHICAGO BULLS 102 - 116 GOLDEN STATE WARRIORS

bulls warriors

Czas ucieka, terminarz ciężki, a Bulls przegrywają. Zachowując optymizm w związku z nowymi zawodnikami, nie przestajemy martwić się o faktyczną formę drużyny. Chicago mimo niezłej gry ulegli, fantastycznie dysponowanemu rzutowo Curry'emu z ekipą Warriors.

CHICAGO BULLS 100-86 DETROIT PISTONS

bulls pistons

Po ostatnich meczach niczego nie można być w wykonaniu Bulls pewnym, stąd do końca były obawy o wygraną z przeciętnymi Pistons. Na szczęście demony meczów ze Spurs i Nuggets nie wróciły i Chicago notuje bilans 19-22 (z czego 10-8 na wyjazdach).