Zaloguj

Zaloguj

IMG 20180227 070618 139

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w tym roku będzie Nas na hali jeszcze więcej jak na poprzednim zlocie. Żeby uniknąć moi drodzy niedomówień, rozwiać wszelkie wątpliwości i objaśnić trochę debiutantom jak będzie wyglądał Nasz turniej, łapcie wszystkie zasady jakie Nas będą obowiązywać:

- Hala jest do Naszej dyspozycji od godziny 15:00, dlatego bardzo proszę zacznijmy się zbierać już od 14:30 -> 15:00 niech będzie godziną wejścia na halę, szkoda tracić czas.

- Każdy ma obowiązek mieć obuwie sportowe na zmianę. Co ważne i tutaj moja duża prośba postarajcie się zabrać ze sobą 2 koszulki (jasną i ciemną). Wiadomo, że priorytetem jest odzież z emblematami Chicago ;)

- SKŁADY – turniej integracyjny ma z definicji sprawić żebyśmy się lepiej poznali, a przy okazji zadbali o zdrowie, poruszali i powalczyli na parkiecie przed tą cięższą walką w pubie.

1. Nie przyjmuje gotowych „Drużyn” nie ma takiej opcji, nie chodzi o to, żeby zorganizowany team przyjechał, opieprzył każdego do 0, zgarnął koszulkę od sponsorów i pojechał na wódkę. GRAMY, BAWIMY SIĘ na równych zasadach. Z racji, że muszę być tym złym wujkiem z góry zaznaczam, że jeśli ubiegłoroczni Mistrzowie pojawią się w komplecie na tegorocznym zlocie dostają z klucza do drużyny wzmocnienie w postaci „zawodniczki” – KONIEC-KROPKA

2. Jeśli ktoś z Was pojawi się na hali z kolegą, dziewczyną, ojcem, synem (tak mamy już takie zestawienie co mnie mega cieszy!) to przyjdźcie do mnie i od razu powiedzcie, że chcecie grać razem. Nie ma profesjonalnych drużyn, ale jeśli ktoś z Was wie, że chce być z kimś w drużynie i macie gotowy duet lub trio, to o to tego dnia chodzi, mamy się dobrze czuć w swoim towarzystwie.

3. Naturalne jest, że po czasie okaże się, że wylosowaliśmy drużyny gorsze i lepsze -> bez paniki, do najgorszej drużyny z klucza dołączam Ja i walczymy i zwycięstwo!

4. Będziemy mieli na zmianę dwóch sędziów, którzy będą też z nami grali. To gra towarzyska, ale jak jest gwizdek to bez dyskusji. Żeby było profesonalnie każdy mecz będzie obsługiwany przy stoliku i na tablicy swietlnej, przy końcowych sekundeach będziemy odliczać więc posypią się Buzzery!

5. Na hali obowiązuje pozytywna energia, dobry humor, zdrowa rywalizacja. Jeśli ktoś ma w planach przyjechać, denerwować ludzi, awanturować się to od razu podkreślam, idź bawić się gdzie indziej.

6. Jeśli na hali ma zamiar pojawić się ktoś niepełnoletni, wymagam aby pojawił się z rodzicem/opiekunem. Chodzi o Nasze bezpieczeństwo i zdrowie. Odpukać w sytuacji gdyby cos się stało na hali, a stać się może bo to w końcu sport uniknijmy stresów i problemów jakie moglibyśmy sobie narobić.

7. Nie chcesz grać, ale chcesz pojawić się na hali -> to nie zastanawiaj się tylko przychodź! 

- SYSTEM GRY – w poprzednim roku było Nas 48 osób, podzieliliśmy się na 8 drużyn po 6 osób. 2 grupy po 4 zespoły, system każdy z każdym, potem ćwierćfinały, półfinały i Finał.

W tym roku chciałbym zrobić podobnie, na dziś mamy 42 zapisane osoby, strzelam że będzie Nas jeszcze więcej jak w poprzednim roku. Na pewno zrobię wszystko aby każdy z Nas miał możliwość gry tyle samo spotkań

- Chciałbym żebyśmy grę zaczęli od max 15:30 i skończyli o 19:30, od tej godziny planuje żebyśmy na bogato przeprowadzili to czego zabrakło Nam w poprzednim roku tzn. Konkursy, rozdanie nagród, dobra sesja zdjęciowa!

- Jakie konkursy? Rzut z połowy, trójki, osobiste + NIESPODZIANKA!

- 20:30 opuszczamy halę i kto śmiga bezpośrednio do pubu to idziemy do pubu, kto po drodze zahacza o hotel/dom to widzimy się na miejscu.

Jakies pytania? Pytajcie!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież