Zaloguj

Zaloguj

dunn1 e1543456555724

Na wstępie zanim zacznę narzekać i wyleje delikatnie swoją frustrację parę słów przeprosin dla Was. W ostatnim czasie czy tu na stronie, czy na facebooku aktywnosć była mniejsza jak zwykle i sam już nie wiem czy to wina braku czasu i coraz bardzien napiętego grafiku, czy chwilowa niechęć i alergia na pisanie o poczynaniach Chicago. Cos w tym jest, że jak człowiek ekscytuje się drużyną, jak jest wynik, jak ma się powody do radosci to te parę minut na tekst, post czy wklejenie filmu sie znajdzie. W obecnej sytuacji, poziom może nie tyle nerwów, co bezradnosci podpowiada mi każdego ranka -> daj sobie spokój, napiszesz popołudniu, albo jutro, albo nie pisz i nie wkurwiaj ludzi... Postaramy się to poprawić!

Sezon NBA dawno mnie tak nie męczył. Nie chodzi już nawet o fakt, że porażka goni porażkę, że przegraliśmy dziś po ewidentnej głupocie Holidaya (czy zamierzonej zostanie to pewnie tajemnicą), chodzi o fakt, że od początku poprzedniego sezonu czekam Ja, czekamy wszyscy na jakieś tąpnięcie i efekt WOW w wykonaniu młodzieży z Chicago. Od 24 godzin mam zupełnie inne postrzeganie wymiany z udziałem Jimmy’ego Butlera. Od trade’u na mocy którego pozyskaliśmy Markkanena, Dunna i Zacha minęło trochę czasu, Byki rozegrały w tym okresie już 113 spotkań, Nasze wymarzone BIG3 o którym piszemy w kontekście przyszłości, rozwoju, sukcesów wystąpiło razem w zaledwie 14…w sumie przez nieco ponad 200 minut było nam dane widzieć tą trójkę razem na parkiecie.

Fajnie, że 24 punkty i 6 asyst zdobył dziś Kris, skandalem jest fakt, że Lauri oddał dziś zaledwie 6 rzutów…fundament tego projektu, potencjalnie franchise player pod nieobecność Najlepszego strzelca tego sezonu dostaje w czasie 33 minut gry 6 rzutów, niech mi to ktoś racjonalnie wyjaśni?

Krótkie podsumowanie tego spotkania, jak i paru poprzednich uda mi się zmieścić w jednym zdaniu.

Kadencja Jima Boylena to póki co najgorsza od 15-stu lat ofensywa drużyny w NBA i 16-sta defensywa. Byki w końcu bronią i nie są w ogonie stawki jeśli chodzi o ten aspekt basketu. Może jest to metoda, żeby zacząć z tymi gnojkami zarabiającymi kosmiczne pieniądze pracę od podstaw? Mnie osobiście urzekł film z wczorajszego treningu, na którym Boylem robi pompki razem z zawodnikami.

Przed Świętami Bulls czekają jeszcze 2 spotkania, w piątek z Orlando, w niedzielę z Cleveland Cavaliers. Przed Świętami pojawi się też małe podsumowanie tego roku

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież