DENZEL

Bulls przegrali z Celtics, a porażka 15 punktami to najniższy możliwy dziś wymiar kary. Chicago w pierwszej połowie wygladało jak zespół wędkarzy, którzy dopiero co zostali oderwani od łowienia ryb i rzucili 29 punktów w 24 minuty. Druga połowa toczyła się czysto towarzyskim tempem, szczególnie w obronie i ostatecznie udało się przynajmniej uniknąć kompromitacji.

Mecz, meczem dziś z perspektywy fana w Polsce interesowało mnie głównie to, czy Stacey King faktycznie pozdrowi Nas, czyli fanów Byków mieszkających jakieś 7500 kilometrów od Chicago. To niesamowite jaką potegą są portale społecznościowe, to niesamowite i budujące, że w ten sposób docenili to co robimy i to na antenie telewizji NBC Sports Chicago! Sami posłuchajcie!

Od kolegi Kinga otrzymałem też zdjęcia sprzed locker room! robią wrażenie!

IMG 9921

IMG 9923

Przebieg samego spotkania miał tylko jedną historię, dominację Bostonu, którzy wystąpili bez Kyrie Irvinga. Po stronie chicago bardzo słabe występy zaliczyli LaVine, Dunn i Portis, którzy w sumie uzbierali 18 punktów przy skuteczności 6/29 z gry!

Całkiem przyzwoicie na tle rezerwowych Bostonu wyglądał dziś Felicio, po dłuższej przerwie zobaczyliśmy Granta. Nie ma rozpisywać się na temat drugiej, wyrównanej połowy, bo większość czasu akcja kosz za kosz toczyła sie przy niemal 30sto punktowej przewadze ekipy Brada Stevensa.

Denzel Valentine - 20 punktów, 7/11 z gry, 4/6 z obwodu. Jedyny gracz, który wyglądał na zaangażowanego w tym spotkaniu!

Cameron Payne - większość minut grał w tzw. Garbage Time, ale 4/7 z gry, 2/4 zza łuku i jego indywidualny run 8-0 w czwartej kwarcie chciał, nie chciał muszą być na plus

Pressing - Mimo fatalnej gry w ofensywie, Bulls byli momentami bardzo agresywni w obronie i wymusili 18 strat Celtów, robiąc przy tym aż 14 przechwytów.

Pierwsza połowa - 29 punktów w 24 minuty, skuteczność poniżej 20% z gry, 8 strat. SKANDAL!

Noah Vonleh - niby biega, niby walczy, niby rzuca, ale wszystko to jest o pół tempa za wolne.