Zaloguj Zarejestruj

CHICAGO BULLS 104 - 88 CLEVELAND CAVALIERS

zach lavine

Każda seria ma swój koniec, seria 10 kolejnych porażek Chicago została zakończona na parkiecie bezdyskusyjnie najgorszej ekipy w NBA na ten moment.

CHICAGO BULLS 100 - LOS ANGELES LAKERS 107

CHI vs LAL

Do starcia w Mieście Aniołów ruszyliśmy standardową piątką, która nie wyglądała źle przy braku w składzie przeciwników Lebrona i Rondo.

CHICAGO BULLS 109 - 146 GOLDEN STATE WARRIORS

bobby portis 1538368706

Ostatnia relacja wjechała na stronę dość dawno temu, zmobilizowałem się na mecz z GSW i...i co tu opisywać. Byki dostały kolejny raz mocną lekcję od Mistrzów. Lepsi w każdym aspekcie koszykówki, szybsi, mądrzejsi, skuteczniejsi, różnica kilku klas - takie mamy na dziś realia.

CHICAGO BULLS 93 - 96 BROOKLYN NETS

dunn1 e1543456555724

Na wstępie zanim zacznę narzekać i wyleje delikatnie swoją frustrację parę słów przeprosin dla Was. W ostatnim czasie czy tu na stronie, czy na facebooku aktywnosć była mniejsza jak zwykle i sam już nie wiem czy to wina braku czasu i coraz bardzien napiętego grafiku, czy chwilowa niechęć i alergia na pisanie o poczynaniach Chicago. Cos w tym jest, że jak człowiek ekscytuje się drużyną, jak jest wynik, jak ma się powody do radosci to te parę minut na tekst, post czy wklejenie filmu sie znajdzie. W obecnej sytuacji, poziom może nie tyle nerwów, co bezradnosci podpowiada mi każdego ranka -> daj sobie spokój, napiszesz popołudniu, albo jutro, albo nie pisz i nie wkurwiaj ludzi... Postaramy się to poprawić!

CHICAGO BULLS 89 - 108 SACRAMENTO KINGS

usa today 11467754.0

Jesli dzisiejszy mecz miał byc odpowiedzią na pytania co dzieje się z Chicago, to po spotkaniu może być tylko jeszcze więcej znaków zapytania. Scenariusz podobny jak w wielu meczach tego sezonu, dobra, bardzo przyzwoita pierwsza połowa i totalne przeciwieństwo po przerwie. 56-45 i 33-63 tak w cyfrach można skrócić to co działo się od 1 do 24 minuty, oraz od 24 do 48.

CHICAGO BULLS 90 - 96 INDIANA PACERS

wcj

Dzisiejsze spotkanie miało sporo historii. Debiut Jima Boylena jako pierwszego trenera Chicago, Frontcourt Markkanen/Carter Jr. od pierwszej minuty na parkiecie, gdzieś tam w tle informacja o tym, że Randy Brown zrezygnował z funkcji asystenta Boylena (nieoficjalnie ze względu na fakt, że jego rola w szatni i na treningach miała zostać bardzo ograniczona).

Milwaukee Bucks - Chicago Bulls 116-113

bulls bucks

Od czasu do czasu Chicago zdarza się rozegrać całkiem wyrównany mecz, nawet przeciwko solidnym drużyną. Za taki pojedynek uznaję to starcie z Bucks, gdzie do końca Bulls mieli szansę, by wyjść na tarczy. Kilka kontrowersyjnych decyzji i rzut Middletona pogrzebały te nadzieje.

CHICAGO BULLS 96 - 103 MIAMI HEAT

justin holiday 610x400

Jest z dzisiejszej nocy jeden jedyny pozytyw, po raz ostatni w karierze mieliśmy okazję zobaczyć Dwyane'a Wade'a na parkiecie w United Center. Z gorączką wstałem na ten mecz licząc, że Byki poprawią moje samopoczucie...niestety po drugiej kwarcie zamiast progresu, miałem myśli wezwać pogotowie na zawał, wylew, depresję, cokolwiek.