BOSTON CELTICS - CHICAGO BULLS 105-83

jimmybutlerjestsmutny

W szóstym meczu serii Boston Celtics dokończyli to, co zdawało się być nieuniknione już po trzecim spotkaniu, kiedy kontuzji nabawił się Rajon Rondo. Bykom kolejny raz zabrakło argumentów i swoją przygodę z playoffs kończą na pierwszej rundzie. 

BOSTON CELTICS - CHICAGO BULLS 104-95

bulls celtics game 4

Stan serii 2-2. Bulls wciąż grają bez Rondo. Nikt jeszcze nie wygrał we własnej hali. Pojedynki punktowe Butlera i Thomasa ozdobą serii. Pytanie przed game 5 - czy naprawdę jest tak źle, że Byki już są bez szans?

BOSTON CELTICS - CHICAGO BULLS 104-87

rondopowiedzmijakgracprosze

Niestety potwierdziły się wszelkie przypuszczenia jakie zaczęto snuć kilka godzin przed meczem, kiedy świat obiegła informacja o kontuzji dłoni Rajona Rondo. Masa osób zaczęła wówczas dywagować, czy Chicago Bulls są jeszcze w stanie nawiązać walkę i dokończyć serię z Boston Celtics bez głównego kreatora gry. Jak się okazało - nie, nie są. Luka jest bardzo widoczna i Wietrznym Mieście nie mamy teraz rozgrywającego.

CHICAGO BULLS - BOSTON CELTICS 111 - 97

bulls celtics game2

Nie dziwne jest, że fani Bulls czytają dzisiaj wszystkie podsumowania wczorajszej nocy i z wielką satysfakcją widzą zmiany opinii ludzi, którzy kilka dni temu przekreślali Byków w tym starciu (także fani Chicago). Cieszmy się tą chwilą - nie wiadomo co się wydarzy w następnych pojedynkach, ale tych dwóch pokazów dobrej zespołowej koszykówki w wykonaniu Bulls już nikt nam nie zabierze. Wierzymy, że to dopiero preludium do tego, na co ich stać.

CHICAGO BULLS 106 - 102 BOSTON CELTICS

Bobby

Z delikatnym poslizgiem, ale jednak łapcie mały skrót, statystyki, plusy oraz minusy po pierwszym spotkaniu serii Chicago - Boston. 

CHICAGO BULLS 112 - 73 BROOKLYN NETS

playoffs 640 2013

Mamy to! Po rocznej przerwie playoffy wracają do Windy City! Wygrało Chicago, wygrała też Indiana co znaczy, że w pierwszej rundzie 2017 Playoffs mamy serię Chicago Bulls - Boston Celtics!

ORLANDO MAGIC - CHICAGO BULLS 75-122

bulls magic

Mecz prawdy w United Center miał potwierdzić czy Byki zagrają w play-offs, czy zmarnują zdawałoby się idealną sytuację na ostatniej prostej. Trzeba ich pochwalić, nie tylko nie zmarnowali okazji, ale zagrali wręcz doskonały mecz. Podrażniona ambicja Byków po ostatnich porażkach uderzyła rykoszetem w młodą ekipę Magików. Jednocześnie Cavaliers postanowili oszczędzić liderów przeciwko Heat i przegrali po dogrywce. Ostatni mecz sezonu z Nets TRZEBA wygrać.

CHICAGO BULLS 106 - 107 BROOKLYN NETS

dwyanewadewraca

Fatalna noc: Chicago Bulls przegrali z Brooklyn Nets, Miami Heat i Indiana Pacers wygrali swoje mecze z Washington Wizards i Orlando Magic. Gorzej być nie mogło, oznacza to bowiem, że o wejście do play-offs Byki nie będą pewne do ostatniego, środowego spotkania. Ah jednak nie, gorsza wiadomość jest taka, że tym ostatnim rywalem znów będą Netsi.