Chicago Bulls - Dallas Mavericks 71-118

mavsbulls

W meczu z Mavericks Bulls postanowili nie korzystać z usług, być może europejskiego następcy Nowitzkiego (gracza Dallas), Lauri Markkanena, a większe szanse na grę dostał Bobby Portis. Wynik jest efektem przegranej aż 11 do 44 ostatniej kwarty, w której przez większości czasu dalecy rezerwowi gospodarzy celnie rzucali z dystansu nad bezradnymi (prawdopodobnie w większości niedoszłymi) graczami z ławki w chicagowskiej ekipie.

CHICAGO BULLS 113-109 NEW ORLEANS PELICANS

JustinHoliday

Pierwszy mecz Preseson za nami! Po spotkaniu, które momentami nie miało zbyt wiele wspólnego z pierwszym meczem przedsezonowym Bulls wygrali w Nowym Orleanie.

Początek meczu był fatalny. Obrona, komunikacja, Bobby Portis, wszystkie te 3 punkty były jeszcze gdzieś na sali treningowej. Z biegiem czasu i każdą kolejną kwartą gra Byków wyglądała coraz lepiej i ostatecznie po wyrównanej i ciekawej końcówce to zespół Freda Hoiberga okazał się dziś lepszy.

BOSTON CELTICS - CHICAGO BULLS 105-83

jimmybutlerjestsmutny

W szóstym meczu serii Boston Celtics dokończyli to, co zdawało się być nieuniknione już po trzecim spotkaniu, kiedy kontuzji nabawił się Rajon Rondo. Bykom kolejny raz zabrakło argumentów i swoją przygodę z playoffs kończą na pierwszej rundzie.

BOSTON CELTICS - CHICAGO BULLS 104-95

bulls celtics game 4

Stan serii 2-2. Bulls wciąż grają bez Rondo. Nikt jeszcze nie wygrał we własnej hali. Pojedynki punktowe Butlera i Thomasa ozdobą serii. Pytanie przed game 5 - czy naprawdę jest tak źle, że Byki już są bez szans?

BOSTON CELTICS - CHICAGO BULLS 104-87

rondopowiedzmijakgracprosze

Niestety potwierdziły się wszelkie przypuszczenia jakie zaczęto snuć kilka godzin przed meczem, kiedy świat obiegła informacja o kontuzji dłoni Rajona Rondo. Masa osób zaczęła wówczas dywagować, czy Chicago Bulls są jeszcze w stanie nawiązać walkę i dokończyć serię z Boston Celtics bez głównego kreatora gry. Jak się okazało - nie, nie są. Luka jest bardzo widoczna i Wietrznym Mieście nie mamy teraz rozgrywającego.

CHICAGO BULLS - BOSTON CELTICS 111 - 97

bulls celtics game2

Nie dziwne jest, że fani Bulls czytają dzisiaj wszystkie podsumowania wczorajszej nocy i z wielką satysfakcją widzą zmiany opinii ludzi, którzy kilka dni temu przekreślali Byków w tym starciu (także fani Chicago). Cieszmy się tą chwilą - nie wiadomo co się wydarzy w następnych pojedynkach, ale tych dwóch pokazów dobrej zespołowej koszykówki w wykonaniu Bulls już nikt nam nie zabierze. Wierzymy, że to dopiero preludium do tego, na co ich stać.

CHICAGO BULLS 106 - 102 BOSTON CELTICS

Bobby

Z delikatnym poslizgiem, ale jednak łapcie mały skrót, statystyki, plusy oraz minusy po pierwszym spotkaniu serii Chicago - Boston.

CHICAGO BULLS 112 - 73 BROOKLYN NETS

playoffs 640 2013

Mamy to! Po rocznej przerwie playoffy wracają do Windy City! Wygrało Chicago, wygrała też Indiana co znaczy, że w pierwszej rundzie 2017 Playoffs mamy serię Chicago Bulls - Boston Celtics!