Zaloguj

Zaloguj

52590413 2060609037307856 8225503846680494080 o

Do Naszej imprezy 2 tygodnie, ze swojej strony nie mam zielonego pojęcia czy ogarnia mnie coraz większa ekscytacja, czy nerwy w związku z totalnym szaleństwem, jeśli mówimy o zainteresowaniu zlotem. Na samym początku Lutego wstawiałem tekst z harmonogramem imprezy, dziś przedstawię trochę więcej szczegółów, detali i zasad – lepiej żebyśmy mieli Wszystko czarno na białym.

Na początku mały apel – jeśli będziecie się szykować do zlotu, jechać do Warszawy, wiązać buty w szatni, wstawiać zdjęcia z hali, afterparty itd. Koniecznie dodawajcie na kanałach SM #BullsRallyPl2020 , niech będzie to oficjalny hasztag naszego święta.

Dla przypomnienia kto będzie Naszym gosciem, przyjmijcie raz jeszcze zaproszenie na zlot od Jasona Caffey'a!

Integracyjny turniej 12:00 – 19:00 OSIR WARSZAWA WŁOCHY, ulica Gładka 18

Kochani, wstęp na halę jest wolny, serdecznie zapraszam każdego kto ma ochotę wspierać Nas dopingiem. Im lepszy kibic Nam się trafi, tym większa szansa, że trafi mu się jakaś niespodzianka ;)

Jak co roku chciałbym przypomnieć, że na parkiecie obowiązują Nas zasady gry w koszykówkę i pozytywna energia! Niech każdy ma w głowie w pierwszej kolejności, że priorytetami są integracja, dobra zabawa i radość z wypocenia paru litrów potu przed afterparty, nie gramy o puchary, nie gramy o statystyki. Dla zachowania równowagi w przyrodzie i jasności, w ten weekend w wydarzeniu pojawi się również regulamin zawodów.

Startujemy o 12:00

Rozgrywki grupowe będą w przedziale 13:00-15:00 (boczne kosze, bez linii za 3, mecze po 6 minut, rozgrywamy 2 spotkania równocześnie)

15:00-16:00 Konkursy rzutowe i inne atrakcje

Mecze eliminacyjne, 1/4, 1/2 i Finał w przedziale 16:00-19:00 (główne kosze, tablica świetlna, mecze po 10 minut)

Z tego miejsca chciałbym podkreślić, że osoby, które będą zachowywały się w sposób wulgarny, niekulturalny lub zakłócający przebieg turnieju będą automatycznie wypraszane z obiektu.

Afterparty 20:30 – 05:00 LOCAL NA MOKOTOWIE, ulica Rejtana 14

NAJWAŻNIEJSZA KWESTIA – wejście do Local Na Mokotowie jest bezpłatne, natomiast żeby wyeliminować ryzyko wchodzenia osób niezainteresowanych zlotem,

  1. na wejściu ochronie trzeba podać hasło -> hasło to CHICAGO.
  2. Po podaniu hasła dostaniecie opaskę na rękę
  3. Ze względów bezpieczeństwa opasek jest 300, co oznacza, że max trzysta osób wejdzie do klubu. Dla mnie to totalna abstrakcja, ale zainteresowanie imprezą przekracza Wszystkie moje i chyba nie tylko moje oczekiwania.
  4. Najważniejsze na deser. Osoby, które będą zachowywały się w sposób niekulturalny i wulgarny z miejsca będą wypraszane przez ochronę z imprezy. Będzie Nas mnóstwo, każdy z Nas jest inny, każdy ma swoje zdanie, przemyślenia, tok rozumowania -> jeśli ktoś z Was ma problemy z prowadzeniem dyskusji w sposób kulturalny i sympatyczny bardzo proszę niech zostanie w domu.

W Localu na Mokotowie będziemy mieli do dyspozycji 4 sale na dwóch poziomach

Parter

Sala Główna – tutaj puszczony będzie obraz na ekranie o wymiarach 5,5x2,5 metra! Ustawienie krzeseł będzie w stylu teatralnym. To miejsce będzie stricte dla zainteresowanych oglądaniem spotkań i dyskusją!

Sala VIP – tutaj puszczony będzie obraz na ekranie o wymiarach 2x1,5 metra! Ustawienie kanap i stolików będzie w standardzie klubowym.

WAŻNE – W tej Sali będzie zarezerwowana przestrzeń dla Naszego gościa specjalnego, bardzo proszę o nie zajmowanie wyznaczonych miejsc.

Sala Barowa – W tej przestrzeni, która jest tak jakby pomiędzy sala główną a salą VIP jest 55’ telewizor na ścianie.

Poziom -1

Na dolnym poziomie są kanapy, stoliki i rozkładane krzesełka. Tutaj nie będzie żadnej projekcji wydarzeń sportowych tylko muzyka, idealne miejsce do żywiołowej dyskusji :)

Jeśli mamy osoby zainteresowane zaprezentowaniem swoich kolekcji kart, wymianami, pokazem magazynów lub pamiątek to bardzo proszę o kontakt – zaaranżujemy dla Was tam specjalne miejsce!

Dołączam podglądową mapę warszawy z miejscami gdzie znajduje się OSiR Warszawa Włochy oraz Local na Mokotowie. Gdyby ktoś miał problemy ze znalezieniem opcji jak dojechać w dane miejsce to śmiało niech do mnie pisze :)

mapa warszawy

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież