Zaloguj

Zaloguj

byczy tydzien 2

Byczy tydzień.

Witajcie, zapraszam na zwięzłe podsumowanie minionego, krótkiego dla nas tygodnia.

Bilans tygodnia: 0 – 2

Rptors: 129 – 102

New Orleans: 119 – 125

Raptors w pierwszej połowie postanowili zabawić się w dobrych gospodarzy i dali nam trochę pograć pozwalając myśleć, że mamy szansę coś z nimi ugrać. W drugiej połowie jednak drużyna mistrzów sprowadziła nas na ziemię pokazując gdzie nasze miejsce w szeregu i jak wiele nam jeszcze potrzeba by stać się drużyną.

O meczu z Pelikanami za wiele pisać nie potrzeba. Było to spotkanie bez większej historii obnażające za to drastycznie nasze słabości. W obronie biegamy każdy sobie, w ataku też nie jest lepiej.

 

Cały koszykarski świat nie może wyjść z podziwu  z jak wielkim zaangażowaniem w szkolenie zawodników spotykamy się w osobie Boylena. Poniżej reakcja Zacha na czas wzięty przez naszego trenera w jakże istotnym momencie meczu. Poniżej wspomniana rekacja i piękny wywiad z Boylenem.

 

„BULLS HAVE QUIET TRADE DEADLINE DAY”

Takie nagłówki można znaleźć w necie, czy kogoś to jeszcze dziwi. Cały zarząd zgodnie twierdzi, że mamy co mamy, a nie wiemy co mamy bo mamy kontuzje. I gdyby nie one to było by lepiej. Dlatego po raz kolejny Byki nie robią żadnych ruchów transferowych.

 

Zach LaVine wystąpi w konkursie trójek w zbliżającym się All Star Weekend. Czy ma jakieś szanse? Przyznam, że ta wiadomość sprawiła, że jednak wstanę by obejrzeć ten konkurs na żywo.

zach 3 points

 

 

W Byczym szpitalu dalej przebywają Lauri, Wendell, Dunn i Porter. Wątpliwy jest występ Zacha i Denzela przeciwko 76.

Z dobrych wiadomości jeszcze taka, że to już tydzień bliżej do naszego święta.

Pozdrawiam i zapraszam w przyszłą niedzielę.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież