Zaloguj

Zaloguj

IMG 20180908 122600 244

Noi się doczekaliśmy, nasze Święto już za 2 dni i żeby totalnie zoptymalizować czas jaki będzie Nam dane spędzić na hali i w pubie poniżej w punktach leci większość szczegółów zarówno jeśli chodzi o grę na hali, jak i tego co będzie się działo w pubie:

SOBOTA

14:30 -> Od tej godziny hala Ośrodka Sportu i Rekreacji Warszawa Śródmieście jest Nasza. Miała być od 15:00, ale wynająłem Nam jeszcze dodatkowe pół godziny. Kto chce wpada wcześniej żeby się rozgrzać, poznać, pomóc nosić wodę :)

15:15-15:30 -> Od tej godziny zaczynamy Nasz integracyjny turniej. System gry jest banalnie prosty, powtórzę wszystko jeszcze na samej hali, ale żeby każdy psychicznie się przygotował po kolei.

- Wiem, że znaczna część Panów będzie zawiedziona, ale nie będzie Nam w tym roku sędziować Agnieszka Łapacz, będziemy mieli za to zamiennie dwóch sędziów.

- Mecze będą szybkie, obowiązują zasady All-Starowo piknikowe -> liczy się fun, zabawa, integracja.

- Na grę zapisało się ponad 70 osób, robimy drużyny 7 osobowe, na ten moment jeśli pojawi się komplet będą 4 drużyny 8 osobowe.

gra2

- Dzielimy się na 2 grupy po 5 drużyn. WSZYSTKIE MECZE GRUPOWE GRAMY PO 6 MINUT. Z GRUP AWANSUJE WSZYSTKIE 5 ZESPOŁÓW. Mecze muszą być krótkie i intensywne żebyśmy jak najszybciej zagrali każdy z każdym i pchnęli grę do przodu – tym bardziej, że awansuje każdy.

- Po meczach grupowych zagramy rundę eliminacyjną tzn. pierwszy zespół z grupy A zagra z piątym grupy B itd… ( A1-B5, A2-B4, A3-B3, A4-B2, A5-B1 )

- Spotkania w rundzie eliminacyjnej, 1/4, 1/2 oraz finał gramy w systemie 2x5 minut!

- Dalej przechodzi 8 drużyn, co oznacza, że dopiero tutaj odpadają 2 najsłabsze. Najsłabsze czytaj te które przegrają w tej rundzie największą ilością punktów.

- Dalej awansuje 8 zespołów, czyli mamy 1/4 finału, później 1/2 i…

- I przed finałem robimy konkursy, w których do wygrania będą mega fajne rzeczy! Robimy 3 konkursy -> konkurs rzutów osobistych, konkurs trójek noi koniecznie konkurs rzutów z połowy

Fundatorami nagród są firmy Ataf, Matshop oraz Hoops.pl!

- NA DESER GRAMY FINAŁ, tak samo jak wcześniejsze mecze 2x5 minut

- Przed wyjściem z hali bardzo proszę, żeby KAŻDA DRUŻYNA bez wyjątku zrobiła sobie foto grupowe u Mojej żony! Foto grupowe też zrobimy sobie w trakcie żebym potem nie musiał ścigać tych, którym się będzie spieszyć pod prysznic

- na sam finisz wręczymy też nagrody dla MVP turnieju oraz dla Najlepszej piątki zawodów. Jury będzie składać się z redakcji CHICAGO BULLS POLSKA oraz Mojego taty, więc poproszę unikac propozycji korupcyjnych w postaci alkoholu :D

- 20:30 -> zawijamy się z hali w stronę Pubu Winners na Nowolipkach. Jeśli zbierzemy się sporą grupą chętną do spaceru przez Centrum to po drodze zrobimy sobie grupowe foto pod Pałacem Kultury i Nauki – a co :)

- 21:30 od tej godziny Pub jest dla Nas, bawimy się do białego rana. Obowiązuje Nas jedna zasada ma być grzecznie i bez awantur. 2 lata z rzędu było spokojnie, nie psujemy tej serii.

- 22:00 -> mniej więcej o tej godzinie chętnie będą mogli złożyć zamówienie w restauracji KURA i na przetarcie puścimy mecz retro Byków ( głosowanie trwa na facebooku w wydarzeniu )

- Gdzieś po drodze QUIZ wiedzowy o Bykach przeprowadzi ze mną Kamil – czyli twórca magazynu LOŻA!

- 23:00 - 00:00 w tym przedziale chciałbym żebyśmy zrobili sobie w komplecie zdjęcie grupowe. Będą kartki z napisem Bulls Nation, będzie Nas mnóstwo, będzie PO BYKU fest! Atakujemy kanałami SM wszystkie profile związane z Chicago Bulls -> tej nocy będzie o Nas za oceanem głosno.

- 02:00 – odpalamy League Pass i oglądamy Chicago Bulls – Boston Celtics

- 06:00 - częsć z Nas stanie przed ważna decyzją, jechać odpocząc po zamknięciu pubu czy swiętować dalej :D

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież