Zaloguj

Zaloguj

usa today 10624625.0

Już za nieco ponad miesiąc, dokładnie 18 Października Chicago Bulls rozegrają pierwszy mecz sezonu. Z tej okazji warto z zapasem zaznaczyć w kalendarzu najważniejsze spotkania Byków.

18.10.2018 Philadelphia 76ers – Chicago Bulls ( Wells Fargo Arena )

1 z 82. Początek kilkumiesięcznego maratonu z NBA! W końcu

29.10.2018 Chicago Bulls – Golden State Warriors ( United Center )

Jeszcze w październiku do Chicago przylecą aktualni mistrzowie NBA. Spotkanie ciekawe szczególnie ze względu na fakt, że w pierwszym meczu tych zespołów w poprzednim sezonie młodzież z Chicago została upokorzona przegrywając 94-143!

10.11.2018 Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers ( United Center )

Po 4 latach dominacji w dywizji Centralnej i całej konferencji Wschodniej zespół Kawalerzystów stał się po prostu średniakiem na mapie NBA. Nie pamiętam kiedy tak ciężko było mi wytypować power ranking konkretnej dywizji. Indiana, Milwaukee, Detroit, Cleveland, Chicago?

24.11.2018 Minnesota Timberbulls – Chicago Bulls ( Target Center )

Piękna sobotnia nocka nam sie szykuje. Wszystko wskazuje na to, że Tom Thibodeau będzie wtedy jeszcze trenerem Wolves, wszystko wskazuje na to, że na parkiecie zobaczymy aż 4, a może i większą liczbe ex-graczy Chicago. Butler, Rose, Gibson, Deng… zapowiada się emocjonujący powrót do przeszłości.

Moja rada – przed meczem odpalcie sobie archiwalny mecz Byków z lat 2010-12, potem na żywo dostaniecie to samo tylko w technologii slow-motion

07.12.2018 Chicago Bulls – Oklahoma City Thunder ( United Center )

Mikołajkowy piątek zapowiada się ciekawie. Od dobrych paru lat uwielbiam obserwować rywalizację Guardów z Chicago vs. Russell Westbrook. Rose, później Moore, obecnie Dunn, jak by nie oceniać Russa, to szalenie wymagający rywal dla każdego obrońcy. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że ten Grudniowy mecz może oznaczać rywalizację Wendell Carter Jr vs. Steven Adams już od pierwszych minut. A to w moim odczuciu może być szalenie ostry i ciężki matchup dla debiutanta.

26.12.2018 Chicago Bulls – Minnesota Timberbulls ( United Center )

Kolejny raz Chicago nie gra w czasie NBA Christmas Day, na całe szczęście drugiego dnia Świąt dostaniemy spektakl lepszy niż Kevin Sam w Nowym Jorku. Bulls vs. Bulls po raz drugi!

15.01.2018 Los Angeles Lakers – Chicago Bulls ( Staples Center )

Pierwszy mecz w karierze LeBrona Jamesa przeciw Chicago jako gracza innej konferencji. Pierwszy w karierze, w którym jego rywalizacja z Bykami nie toczy się o jakakolwiek stawkę. Drużyna Jamesa nie jest fawortem do Mistrzostwa, według niektórych ekspertów Lakers moga mieć problem chocby z awansem do fazy playoffs. 

25.01.2018 Chicago Bulls – Los Angeles Clippers ( United Center )

Do Chicago przylatuje Marcin Gortat z kolegami. Kolejne szalenie ciekawe spotkanie dla podkoszowych z Chicago.

23.02.2018 Chicago Bulls – Boston Celtics ( United Center )

To będzie Polska noc…w Warszawie. Doping ( mam nadzieję, że przeszło setki ) Polskich fanów Chicago powinien pomóc Bykom. Tego dnia w Warszawie będziemy ten mecz oglądać WSZYSCY razem! 

10.04.2018 Philadelphia 76ers – Chicago Bulls ( Wells Fargo Center )

Tak jak ten sezon się zacznie, tak się skończy. Spotkaniami z Philly, Bulls zainaugurują i zakończą miejmy nadzieję sezon pełen sukcesów, rozwoju i powodów do optymistycznego spoglądania w niedaleką przyszłość

Przeglądając terminarz, może i Wam rzuca się w oczy jakieś spotkanie, które powinno być podkreślone w kalendarzach J

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież