Zaloguj

Zaloguj

slide 11 of 97 anthony davis 23 of the new orleans pelicans and lauri markkanen 24 of the chicago bu 509103

Dzień dobry wszystkim! Trochę tu było w ostatnim czasie za cicho. Ogórkowo-urlopowy sezon nie pomagał, bieżace tematy staralismy się wstawiać na szybko na facebooku, natomiast w związku z tym, że do startu Preseason został dokładnie miesiąc i jeden dzień, czas powrócić na stronę. Sami przyznajcie, że tęskniliscie za Naszymi tekstami?

- Najważniejsze bieżace tematy Chicago na dzień dzisiejszy to:

Zamknięty ( chyba ) roster

PG/SG: Dunn, Payne, Walton Jr., Cleveland, LaVine, Holiday, Blakeney, Alkins

SF: Parker, Hutchison, Valentine

PF: Markkanen, Portis

C: Lopez, Carter Jr, Asik, Felicio

Pogrubioną czcionką zaznaczona jest w moim odczuciu 12 osobowa rotacja na starcie sezonu, skład liczy obecnie 17 graczy co znaczy, że 2 Panów albo pożegnamy, albo wyslemy do GLeague

- Wszyscy bez wyjątku są zdrowi i jak to podczas wakacyjnych workoutów, lig amatorskich itd. każdy wygląda lepiej jak imponująco. Zach LaVine wygląda jak terminator, lata, biega, skacze, płynie po parkiecie, Lauri dodał 6-8kg. masy, Jabari jest jakby szybszy, Bobby i Payne teoretycznie wyglądają jak bardzo przyzwoici role playerzy, wszystko oczywiscie zweryfikuje sezon.

- Według bukmacherów Chicago w sezonie 2018-19 będzie w TOP5 najgorszych drużyn ligi ( ale się zdziwią po sezonie ;) )

- Preseason Chicago rozpoczyna już 30 Wrzesnia spotkaniem z New Orleans Pelicans, a pełen terminarz przedsezonowych sparingów macie tutaj:

schedulepr

- Od dzisiaj słowo, że wracamy do regularnego pisania! Koniec wakacji, koniec laby :)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież