Zaloguj

Zaloguj

ct spt bulls antonio blakeney 20180718

Dawno nie mieliśmy w Chicago tak intensywnego lata, po usunięciu z rotacji Granta, Kilpatricka, Zipsera, Vonleha, ( Nwaby? ) Chicago wzmocniło skład podpisując Jabari Parkera, przedłużając o kolejne 4 lata kontrakt z Zachem LaVine’m, a w dniu wczorajszym swój pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał z Bykami Antonio Blakeney.

Blakeney to typowy shooter, myślę, że patrząc na jego dynamikę, umiejętność wypracowania sobie pozycji do rzutu po koźle przypomina młodego Jamala Crawforda. W poprzednim sezonie poza 19-stoma występami w Chicago, Antonio był gwiazdą GLeague, gdzie poza tytułem debiutanta roku zdobył nagrodę najlepszego strzelca tych rozgrywek.

Średnie na poziomie 38 minut, 32 punktów, 6 zbiórek, prawie 4 asyst przy skuteczności 46% z gry, 35% z obwodu i 86% z linii rzutów osobistych działają na wyobraźnię.

Łapcie highlight z jego najlepszego występu w Windy City Bulls, zwieńczonego 46 punktami

A tutaj skrót ze spotkania przeciw Atlancie Hawks

Osobiscie wątpie, że Blakeney dostanie sporo minut i będzie występował regularnie, choć z drugiej strony ewentualne fuckupy i gorsza postawa duetu Payne/Valentine mogą dać mu parę szans pokazania się i wywalczenie stałego miejsca w rotacji.

Nic tylko trzymać kciuki za tego 193cm. Guarda, dynamit w nogach jest, szybkie ręce są, bliskie relacje z Bobby Portisem też ;)

W weekend pojawi się też dłuższy tekst o Parkerze, nie myślcie że o nim zapomnieliśmy.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież