Zaloguj

Zaloguj

noah vonleh fd4a6921eec5b4dc

Szał wymian za nami, Cleveland rozbiło rynek ubiegłego wieczoru wymieniając połowę składu w tym Derricka Rose'a, Dwyane'a Wade'a i Isaiaha Thomasa. Chicago nie wykonało żadnych gwałtownych ruchów, co John Paxson skomentował krótko, nie chcieli wymieniać Lopeza i Holidaya, którzy kontrakty mają do końca sezonu 2018-19 za graczy, którzy zajęliby miejsce w Salary na dłuższy okres.

Bulls dokonali dwóch korekt w rotacji 

- Jameer Nelson powędrował do Detroit, w druga stronę przyszedł Center Willie Reed, który od razu został zwolniony. Bulls i Pistons wymienili sie również drugorundowymi pickami w 2022 roku.

- W drugiej wymianie Chicago pozyskało Noaha Vonleha z Portland Trail Blazers wraz z gotówką, w zamian za prawa do Milovana Rakovica. Rakovic to srodkowy wybrany w drafcie w 2007 roku, Bulls prawa do niego nabyli w 2014 roku przy okazji wymiany z Orlando Magic.

W ten sposób Bulls pomogli Blazers zejsć poniżej progu podatku od luksusu.

Kim jest Noah Vonleh? To 22 letni skrzydłowy, który do ligi wchodził z łatką mega talentu mając zaledwie 19 lat. Nie odnalazł się jednak ani w Charlotte, ani Portland, co warte uwagi, przez 3 lata gry w Portland aż 109 razy wychodził w pierwszej piątce. 

Łapcie skrót jest najlepszych akcji. Atletyczny, szybki, skoczny, zobaczymy

- Bulls będą rozmawiać z agentem Tony'ego Allena w kwestii jego miejsca w zespole lub zwolnienia

- Z innych wartych uwagi z perspektywy fana Bulls wymian, Doug Mcdermott trafił do Dallas Mavericks, a Derrick Rose do Utah Jazz. W przypadku zwolnienia z Utah, ma duże szanse na angaż ze strony Minnesoty.

Aktualny roster Chicago wygląda następująco

PG: Dunn, Grant, Payne, Arcidiacono*

SG: LaVine, Nwaba, Holiday, Blakeney*

SF: Valentine, Zipser, Allen*

PF: Markkanen, Portis, Vonleh

C: Lopez, Felicio, Asik

Gwiazdkami zaznaczeni są gracze bez profesjonalnego kontraktu + Allen, którego przyszłosć na ten moment jest nieznana.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież