Zaloguj Zarejestruj

vlad

Dzień dobry we wtorek! Bez zbędnych wstępów czas na część trzecią cyklu Bulls Numbers. Po #91 i #90 schodzimy sporo numerów niżej i bierzemy na warsztat dwie „legendy” organizacji, dwóch ulubieńców fanów i dwa złote strzały Garego Formana.

Vladimir Radmanovic to 12-sty pick draftu z 2001 roku, wybrany m.in. przed Zachem Randolphem, Geraldem Wallacem, Tonym Parkerem czy Gilbertem Arenasem. Taka była moda, duży wysoki Europejczyk to był łakomy kąsek. Radmanovic rozegrał w NBA 11 sezonów zanim trafił do Bulls jako wolny agent. Kontrakt z Chicago był jego ostatnim i po sezonie 2012-13 środkowy z Bośni pożegnał się z ligą.

Statystyki Radmanovica jako gracza Bulls:

Punkty/mecz 1,3

Zbiórki/mecz 1,1

Minuty/mecz 5,8

Najlepszy występ jako Byk, Vladimir zaliczył w playoffach przeciw Miami Heat

C73KrHiVAAEsRQu

Joffrey Lauvergne to świeży temat, część paczki którą Chicago otrzymało z Oklahomy w zamian za Taja Gibsona i Douga McDermotta. Combo forwarda i środkowego z Francji, mówiąc bardzo delikatnie to jeden z większych niewypałów ostatnich lat. Jego przygoda z organizacją z Chicago trwała jeszcze krócej niż kolegi z Bośni, licznik w przypadku Joffrey’a zatrzymał się na 20-stu rozegranych spotkaniach.

Punkty/mecz 4,5

Zbiórki/mecz 3,4

% z gry 40,2

% z obwodu 30,0

A już jutro zapraszam na cz. 4 cyklu i numery #55 czyli m.in mój faworyt E'Twaun Moore!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież