Zaloguj

Zaloguj

Nowe Byki #3 - Luke Kornet

luke kornet

Przygotowałem krótki cykl, w którym chciałbym krótko przedstawić nowych Byków i podzielić się moimi wątpliwościami i nadziejami związanymi, z ich przybyciem do Wietrznego miasta. Trzecią i (na razie) ostatnią kompletnie nową twarzą z Free Agent w Bulls jaka dołączyła do składu w tegorocznym wakacyjnym okienku transferowym.

Nowe Byki #2 - Thaddeus Young

thaddeus young

Przygotowałem krótki cykl, w którym chciałbym krótko przedstawić nowych Byków i podzielić się moimi wątpliwościami i nadziejami związanymi, z ich przybyciem do Wietrznego miasta. Drugim chicagowskim przechwytem z listy wolnych agentów Bulls okazał się weteran Thaddeus Young.

Nowe Byki #1 - Tomas Satoransky

satoransky

W przeważającej opinii publiki Bulls zachowali się wyjątkowo rozważnie i mądrze w tegorocznym szalonym offseason. Dużym natomiast nadużyciem byłoby stwierdzenie, że obecny roster może gwarantować im coś więcej niż fazę Playoff w przyszłym sezonie. Niemniej jednak tegoroczne wzmocnienia wskazują na kierunek, w jakim Byki chcą budować drużynę i pozwalają na rozsądne inwestowania w wybranych zawodników.
Przygotowałem krótki cykl, w którym chciałbym krótko przedstawić nowych Byków i podzielić się moimi wątpliwościami i nadziejami związanymi, z ich przybyciem do Wietrznego miasta.

Offseason, kontrakty, draft, Summer League!

1154006707jpg0

Prawie miesiąc minął od ostatniej aktywności na stronie, i szczerze mówiąc mimo notorycznego braku czasu aż mnie w oczy razi jak widzę, że ostatni tekst tutaj pojawił się 12 czerwca. Bieżące informacje staramy się na okrągło ładować na fanpage’u, natomiast przyzwoitość nakazuje skupić w jednym miejscu wszystkie „małe/duże” rzeczy jakie w ostatnim czasie działy się w Chicago! Na dniach, może nawet dzisiaj nagramy z Bartkiem podcast więc rozwiniemy parę wątków, które poruszam w tekście.