Zaloguj

Zaloguj

Z wizytą w United Center

Wyjazd do United Center

Postanowiliśmy z Marcinem zrobić osobne relacje z wycieczki do Chicago, żeby pokazać nasze indywidualne punkty widzenia i odczucia.

Jak wspomniał Marcin, mecz Chicago Bulls nie był naszą pierwszą wizytą w United Center. Dzień wcześniej skorzystaliśmy bowiem z okazji i udaliśmy się na mecz Blackhawks w lidze NHL. Pierwsze wejście do wnętrza hali to wrażenie, które pozostanie w sercu na zawsze. Fakt dotarcia do miejsca, w którym marzyło się być, jest wręcz nierealnym odczuciem i takie poczucie odrealnienia towarzyszyło mi niemal przez całą wycieczkę po hali Byków.

American Dream! - Relacja z Chicago

20190406 2120502

Dzień dobry wszystkim, nadszedł czas spisać trochę wspomnień, wrażeń i emocji z wycieczki jaką miałem okazję przeżyć na początku kwietnia. Na wstępie tylko jedno zdanie nie nawiązujące bezpośrednio do historii z Chicago, ale tego co każdy z Nas ma w głowie. Niezależnie od tego w jakim jesteście wieku, o czym marzycie, czego pragniecie -> realizujcie swoje pasje, róbcie w życiu to o czym śnicie. Mój wyjazd ma wielu „ojców”. Każdej osobie bez wyjątku serdecznie dziękuję za wsparcie, pomoc, docenienie! To niesamowite.

Ostatki sezonu 2018/19 - do końca 6 spotkań

chicago bulls t3

Dobry Wszystkim, prawie miesiąc minął od ostatniego tekstu na stronie i mam nadzieję, że Wasze zdanie na ten temat jest takie samo jak moje – skandal! Ciężko się sprężyć patrząc na to jak wygląda gra Chicago, jak wygląda skład Byków, jak prezentuje się nastawienie teamu. Marzec to taki niewdzięczny okres, kiedy im bliżej końca sezonu, tym bardziej narasta frustracja fanów (nie tylko Chicago), ale zespołów które grają o pietruszkę i najzwyczajniej w świecie chcą po prostu dotrwać do końca sezonu nie ponosząc przy tym strat-kontuzji czołowych graczy. Moje rozczarowanie jest skumulowane biorąc pod uwagę to, jak dobrze zaczęliśmy się prezentować po All Star Weekend, ale cóż pewnych rzeczy się po prostu nie przeskoczy.

BullsRallyPl2019 - EPICKI ZLOT FANÓW

52940660 2017989644964016 5547538699073355776 o

Ciężko mi uwierzyć, że minął już tydzień od zlotu, dokładnie tydzień temu o tej porze zaczynaliśmy Nasz integracyjny turniej, dokładnie tydzień temu o tej porze byłem w ekstazie w trakcie jednego z najlepszych dni w życiu – DZIĘKI WAM!