Sezon 2017-18 Optymalna pierwsza piątka

s5bulls

Pierwsza runda playoffs mija bardzo szybko, mamy już w paru seriach wyniki 3-0, mamy też u Nas przedostatnią częsć podsumowania sezonu 2017-18 w Chicago. Na tapecie najbardziej optymalna piątka, jaka Naszym zdaniem mógł wystawić Fred Hoiberg. Delikatne wątpliwosci w Naszym gronie budzi pozycja SF, która mamy nadzieje w nowym sezonie będzie obsadzona zdecydowanie lepiej. Waszym zdaniem wiekszy sufit mozliwosci i wiekszą przydatnosć dla drużyny stanowi David Nwaba czy Denzel Valentine?

Sezon 2017-18. Najlepszy mecz

laurikristpas

Mimo, że Byki wygrały w tym sezonie zaledwie 27 spotkań, Chicago może pochwalić sie m.in seria 7 kolejnych zwycięstw w Grudniu, oraz paroma innymi efektownymi wygranymi. Zapraszam do paru highlightów i zdań o tym, które zwycięstwo, który mecz był Najlepszy w naszej opinii.

Sezon 2017-18. Największe rozczarowanie

courtney roman photo

W weekend daliśmy Wam odpocząć i cieszyć się smakiem playoffów, po wyborze najlepszego gracza Chicago i największego zaskoczenia na plus, czas na największe rozczarowanie. Większość z Nas ma tu bardzo odmienne zdania. Jaka jest moi drodzy Wasza opinia na ten temat?

Sezon 2017-18 Największe zaskoczenie na plus

DQqDmcBVAAIkNUf

Wczoraj przyznaliśmy tytuł MVP minionego sezonu, dziś dzielimy się swoimi opiniami na temat tego, kto zaskoczył Nas najbardziej na plus.

Najlepszy gracz Chicago Bulls w sezonie 2017-18

DaYhvUDUMAcJhqo

Regularna część sezonu 2017-18 dobiegła końca, 14 drużyn może w spokoju śledzić rywalizację tej lepszej grupy zespołów. Byki po raz trzeci w ostatnim 15-sto leciu nie awansowały do fazy Playoffs, ale nie przeszkadza to Nam na podsumowanie tego sezonu, bo mimo finalnego wyniku sportowego to nie był dla fanów i dla drużyny zły sezon. To był po prostu rok przejściowy, do miejmy nadzieję powrotu na szczyt, lub chociażby do stania się ponownie topową ekipą w konferencji. W ciągu najbliższych dni znajdziecie na stronie Nasze wybory MVP, nasze rozczarowania, nasze zapamiętane momenty, nasze przemyślenia dotyczący rotacji w kolejnych sezonach oraz nasze przewidywania kto zostanie Mistrzem NBA.