Zaloguj

Zaloguj

DODATKOWY RABAT OD ATAF, DLA FANÓW CHICAGO!

ATAF 2

Od dziś czytelnicy strony chicago-bulls.pl mogą korzystać ze specjalnego rabatu w sklepie Ataf.pl - część z Was śledząca nasze social media wie, że mieliśmy przyjemność współpracować ze sklepem Ataf przy konkursach lub zlotach fanów Chicago Bulls.

Być jak Dennis Rodman

dennis rodman

Ostatnio obserwujemy powrót popularności mistrzowskiej drużyny Chicago Bulls z końcówki lat dziewięćdziesiątych. Zawdzięczamy to emisji netflixowego serialu ‘Last dance’, który przypomina kulisy ostatniego mistrzostwa w karierze Michaela Jordana i, jak wszyscy wiemy, w historii Bulls. Nie dziwne jest, że sprawiło to, że znów jako kibice i społeczeństwo przypomnieliśmy sobie o graczach tej legendarnej drużyny. W moim przypadku najbardziej odżyło uczucie do Dennisa Rodmana. 

Marc Eversley nowym GM Chicago Bulls

Marceverl.png

Stało się, Chicago Bulls zatrudnili Marca Eversleya na stanowisko dyrektora generalnego (GM). W tej roli Eversley będzie podlegać bezpośrednio wiceprezydentowi wykonawczemu do spraw operacyjnych Arturasowi Karnisovasowi, a odpowiedzialny będzie przede wszystkim za nadzorowanie wdrażania wszystkich elementów pionu operacyjnego.

6 wniosków z pierwszej konferencji Artursasa Karnisovasa

arturas-1.jpg

Stało się. Arturas Karnisovas został nowym wiceprezydentem do spraw operacyjnych Chicago Bulls, zastępując na tym stanowisku Johna Paxsona, który pełnił tę funkcję przez ostatnie  17 lat.

W późniejszym oświadczeniu Bulls ogłosili również, że dotychczasowy GM Bulls Gar Forman został zwolniony z pełnienia obowiązków. Jak już wcześniej donosił K.C. Johnson, John Paxson obejmie teraz rolę starszego doradcy, bez możliwości ingerowania w pion decyzyjny organizacji. W komunikacie prasowym dotyczącym zatrudnienia Karnisovasa, organizacja Chicago Bulls wyraziła się jasno: „Karnisovas będzie odpowiedzialny za wszystkie decyzje dotyczące działu operacyjnego”. Możemy więc z całą pewnością stwierdzić, iż Arturas Karnisovas otrzymał pełne wsparcie oraz autonomię w podejmowaniu swoich działań.

List otwarty Arturasa Karnisovasa do kibiców Bulls

arturas-karnisovas-white-wall.jpeg

Do wszystkich kibiców Bulls na całym świecie,

Gdziekolwiek jesteście czytając to, mam nadzieję, że jesteście bezpieczni i zdrowi w tych trudnych i niespotykanych czasach. Dziękuję tym wszystkim na pierwszej linii frontu walki z pandemią na całym świecie, którzy nieustannie pracują w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo innych. Wasza ciężka praca nie pozostaje niezauważona, a mówiąc w imieniu mojej rodziny nasza wdzięczność jest trudna do wyrażenia słowami.