Zaloguj

Zaloguj

Media Day w Chicago od kuchni

71165772 757794478002788 6432049044310196224 o

Nasz człowiek w Chicago, czyli Marcin Danych prowadzący profil NBA ARENY TOUR ma tą przyjemność, że był na Media Day Chicago Bulls i widział jak to wszystko wygląda od kuchni. Poprosiłem Marcina, żeby odpowiedział na 4 nurtujące mnie pytania. Obszerne podsumowanie oraz najważniejsze cytaty z tego dnia pojawią się pewnie jeszcze w weekend na stronie, a teraz prosto z ośrodka treningowego Chicago Marcin Danych!

Bycze kamienie milowe

r515532 1296x864 3 2

Mam nadzieję, że część z Was ma podobny tok myślenia i posiada sentyment do cyfr, statystyk, opcji pisania swoich kart w historii organizacji, czy też całej lidze NBA. Może nie mam takiej fobii jak Amerykanie, którzy potrafia wynaleźć statystyki absurdalne, smieszne a czasem nawet żenujące, ale całkiem przyjemnie jest szukać kto, kiedy i kogo może przescignąć, lub czyj rekord pobić!

Przedsezonowe 5na5 -> kto Nas rozczaruje?

5c396d67df020image

Naszą serię 5na5 rozpoczęlismy od pozytywnego akcentu i wyboru MVP i MIP zbliżającego sie sezonu. Mimo apetytu na sukces, playoffy, odbicie się od dna konferencji musimy byc swiadomi, że poza wzlotami, progresem, rozwojem, ktos w tym zespole Nas rozczaruje, zaliczy regres, nie sprosta oczekiwaniom. Tak więc szybkie pytanie, który zawodnik Naszym zdaniem będzie największym rozczarowaniem tego sezonu w zespole z Chicago?

4 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW CHICAGO BULLS - zapowiedź

event cover

Większość z Was już wie, natomiast nie każdy posiada konta na portalach społecznościowych, więc wypada poinformować również tutaj -> Mamy już datę Naszego kolejnego święta czyli 4 ogólnopolskiego zlotu fanów Chicago Bulls.

Przedsezonowe 5na5 -> typujemy Bycze MVP i MIP

Zach LaVine is welcoming of Wendell Carter Jr s foray into leadership role

Sezon zbliża się wielkimi krokami, za parę dni początek Mistrzostw Swiata, potem chwila oddechu, Preseason i zaczniemy zabawę z sezonem 2019/20. Czy będzie to przełomowy sezon? Czy Chicago awansuje do PO? Czy doczekamy sie reprezentanta podczas ASW? W najbliższym czasie postaramy się poodpowiadać na te pytania oraz będziemy typować kto będzie w najbliższych kilkunastu miesiącach zaskoczeniem na plus, a kto rozczarowaniem. Dzis krótko i pozytywnie -> kto będzie w najbliższym sezonie najlepszym graczem, oraz kto zanotuje Naszym zdaniem największy postęp. W komentarzach dajcie znac czy się z nami zgadzacie :)