Zaloguj

Zaloguj

Windy City Bulls na przedsezonowym campie

mokoka

Przedsezonowy mini camp Byków w ośrodku położonym obok hali United Center trwa w najlepsze. Poza pierwszą drużyną, w treningach udział biorą również zawodnicy Windy City Bulls, na co dzień występujący w GLeague. Ostatnie lata przyniosły wiele błyskotliwych karier graczy nie wybranych bezpośrednio w drafcie, a wyróżniających się właśnie na zapleczu ligi NBA

Kim są zawodnicy Windy City Bulls i czy któryś z nich ma szansę przebić się na stałe do pierwszej drużyny?

Punkty po konferencji z nowym trenerem

 

Bulls 1

Jak wszyscy już wiemy, od tygodnia Chicago Bulls mają nowego trenera. 4 letni kontrakt z organizacją podpisał Billy Donovan, który ma przeszło 30 letnie doświadczenie na ławce trenerskiej.

DODATKOWY RABAT OD ATAF, DLA FANÓW CHICAGO!

ATAF 2

Od dziś czytelnicy strony chicago-bulls.pl mogą korzystać ze specjalnego rabatu w sklepie Ataf.pl - część z Was śledząca nasze social media wie, że mieliśmy przyjemność współpracować ze sklepem Ataf przy konkursach lub zlotach fanów Chicago Bulls.

Być jak Dennis Rodman

dennis rodman

Ostatnio obserwujemy powrót popularności mistrzowskiej drużyny Chicago Bulls z końcówki lat dziewięćdziesiątych. Zawdzięczamy to emisji netflixowego serialu ‘Last dance’, który przypomina kulisy ostatniego mistrzostwa w karierze Michaela Jordana i, jak wszyscy wiemy, w historii Bulls. Nie dziwne jest, że sprawiło to, że znów jako kibice i społeczeństwo przypomnieliśmy sobie o graczach tej legendarnej drużyny. W moim przypadku najbardziej odżyło uczucie do Dennisa Rodmana. 

Marc Eversley nowym GM Chicago Bulls

Marceverl.png

Stało się, Chicago Bulls zatrudnili Marca Eversleya na stanowisko dyrektora generalnego (GM). W tej roli Eversley będzie podlegać bezpośrednio wiceprezydentowi wykonawczemu do spraw operacyjnych Arturasowi Karnisovasowi, a odpowiedzialny będzie przede wszystkim za nadzorowanie wdrażania wszystkich elementów pionu operacyjnego.