Zaloguj

Zaloguj

drew2

60, 59…na powitanie Nowego tygodnia 2 dobre informacje -> Do startu Preseason 59 dni, a dziś w ramach zapoczątkowanego wczoraj cyklu wjeżdża istny Globetrotter parkietów NBA, Mr. Drew Gooden.

14 lat w lidze, 10 zespołów CV, ex-kolega Marcina Gortata z Washington Wizards, 4 pick draftu z 2002 roku wybrany m.in. przed Amare’m Stoudemire, Nene, Carlosem Boozerem, Mattem Barnesem, Luisem Scola czy znanym z gry w Polsce Qyntelem Woodsem.

Podobnie jak w przypadku Dennisa Rodmana, Gooden to jedyny gracz w historii Byków z nr 90 na plecach. Do Chicago trafił w Lutym 2008 roku w trójstronnej wymianie z Cleveland i Supersonics ( Bulls oddali wtedy m.in. Bena Wallace’a )

Jako gracz Byków rozegrał niespełna sezon, zatrzymując licznik na 49 spotkaniach.

Średnie niby przyzwoite, ale z cyfr wyskakuje prototyp późniejszego Carlosa Boozera

Punkty/mecz 13,4

Zbiórki/mecz 8,8

Minuty/mecz 30,1

% z linii osobistych 84,5

% z gry 45,9

LaMarcusAldridgeDrewGoodenChicagoBullsueLjhH33 gql

Niestety Gooden nie zapisał się w Chicago niczym szczególnym stąd ciężko o jakikolwiek highlight z gry w Bulls na youtube. Żeby nie zabrakło jednak i o nim filmu zobaczcie jak pięknie ogrywał m.in. C-Booza! I jak pięknie latał w Wizards

Następni w kolejce to Europejskie tuzy Basketu z numerami 77! Vladimir Radmanovic i Joffrey Lauvergne polecają odcinek nr3!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież