Zaloguj

Zaloguj

zlottt2018

Moi drodzy stało się! Do DRUGIEGO OFICJALNEGO ZLOTU FANÓW CHICAGO BULLS pozostał równo miesiąc, możemy powoli zaczynać odliczanie :)

1. ZLOT ODBEDZIE SIĘ W SOBOTE 24 LUTEGO 2018
2. Plan eventu jest prosty.

- Najpierw gramy turniej na hali OSIR polna w godz. 15:30-19:30. W trakcie gry odbędą się konkursy rzutowe z nagrodami. Fundatorami nagród są hoops.pl oraz ataf.pl Mam parę wariantów co do systemu gry, wszystko uzależnione jest od liczby uczestników i ilości drużyn. Na ten moment liczę, że uda Nam się stworzyć co najmniej 7 zespołów po 5 osób. W takim układzie i do tej liczby osób obierzemy kierunek na grę każdy z każdym, jeśli będzie Nas więcej podzielimy się na 2 grupy. 

- następnie kierujemy się do pubu WINNERS SPORTS BAR przy ulicy Nowolipki i bawimy się całą noc. Mecz Chicago z Minnesotą zaczyna się o 02:00, przed tym meczem puścimy sobie coś sentymentalnego. W niedługim czasie zrobimy ankietę jaki mecz będzie naszym wstępem do dania głównego. W trakcie zabawy w pubie będzie zorganizowany konkurs wiedzy o organizacji Chicago ;) tak, też z nagrodami.

Pub będzie na naszą wyłączność, mecz będzie puszczony na telewizorach z League Pass, komentarz Canal Plus Nam nie straszny.

3. W trakcie imprezy jest absolutny NAKAZ! dokumentowania tego co się dzieje, jak się bawimy i masowe puszczanie tego w obieg na portalach społecznościowych! #BullsNation jest z całą pewnością wszystkim znany, głównym zamysłem i priorytetem na zlot w 2019 roku jest sprowadzenie tutaj kogoś z samej organizacji! Taki mam cel, mam nadzieję-jestem pewny, że razem go zrealizujemy :)

4. Uczestwictwo w grze i turnieju który zorganizuje jest płatne. Halę sportową mamy wynajetą na 4 godz. Kwota składki to 25pln. płatna przelewem na nr konta 91 2490 0005 0000 4000 3557 1019 w tytule po prostu imię+nazwisko+dopisek "zlot" lub w dniu turnieju bezpośrednio u mnie.
Na dzień dzisiejszy mamy zapisane 24 osoby:

Marcin Więckowski, Paulina Bednarska, Piotr Kaczmarczyk, Jacek Rachwał, Thomash Róża, Dawid Księżarczyk, Marcin Mierzwa, Michał Nockowski, Maciej Pawlicki, Daniel Stusio, Marcin Kuzyka, Michał Wyszyński, Damian Błażejewski, Paweł Wesołowski, Rafał Milke, Krzysztof Nockowski, Sebastian Czerwiński, Bartosz Maciejasz, Adam Miłecki, Przemysław Kornaś, Adrian Bruderek, Andrzej Tropaczyński, Kamilk Guzy, Jakub Sobczak

5. Mile widziani są wszyscy fani NBA! Chicago, Sacramento, Cleveland? Liczy sie pasja! Ja ze swojej strony gwarantuję ( sporo z Was poznałem rok temu ), że atmosfera będzie genialna!

6. Nie chcesz grać, ale chcesz wpaść pokibicować? Śmiało! Kibice są bardzo mile widziani

7. Jeśli chcesz uczestniczyć w grze, a nie masz 18 lat? Przyjdź na halę z pisemną zgodą rodzica/opiekuna lub po prostu z tatą/mamą/opiekunem. 

8. Jeśli chodzi o nocleg, niestety zainteresowanie było zbyt skromne żebym ogarnął jakiś rabat dla przyjezdnych. Mogę polecić za to hostel EL HOSTEL, strona internetowa www.elhostel.pl Bardzo przyjemna obsługa i dosłownie parę minut od pubu w którym będzie event. 

9. W przypadku jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji. 

zlot24.02

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież