Zaloguj

Zaloguj

20188

Za oceanem nudaaaaa przez duże N, w samym Chicago nie dzieje się totalnie nic, najciekawszymi newsami ostatnich tygodni są billboard GarPax i podpisanie potencjalnego zastępcy Payne’a w rotacji, to ja dziękuję, dajcie już ten sezon!

W Stanach zero totalne, za to w Polsce ekipa CHICAGO BULLS działa!

Jak pewnie większość z Was zauważyła, w środę pojawiło się na facebook’u wydarzenie i pierwsze informacje na temat drugiego zlotu fanów Chicago Bulls. Dla osób, które przypadkiem ominęły pierwszą imprezę w poniższych punktach objaśnię o co chodzi, dla osób lepiej zorientowanych co planujemy będzie to prostu utrwalenie wiadomości

- drugi oficjalny zlot fanów CHICAGO BULLS odbędzie się w drugiej połowie Lutego, bądź na początku Marca. Wszystko uzależnione jest od dwóch czynników. Po pierwsze od terminarza NBA i atrakcyjnego spotkania Byków w nocy z soboty na niedzielę, po drugie od dostępności dobrej hali sportowej do której osoby mieszkające w Warszawie, jak i przyjezdne miałyby dobrą komunikację z domu, hotelu, dworca.

- dla osób które będą przyjeżdżać do Warszawy są 2 istotne tematy. Oferuje pomoc w organizacji noclegu w przyzwoitej cenie w dobrze rozmieszczonych hostelach ( w tym roku dogadany był hostel w samym Centrum w ok. 100pln/dobę ), po drugie w przypadku jakichkolwiek pytań, problemów z dotarciem na miejsce ja i mój telefon jesteśmy do dyspozycji i służymy wsparciem

- bardzo zależy mi na organizacji tak naprawdę pierwszego „fanowskiego” turnieju w basket pomiędzy kibicami poszczególnych drużyn i tutaj jest duża prośba do Was! Macie kolegów, koleżanki, sąsiada, followersa na Twitterze? Zachęćcie go i weźcie ze sobą! Nie ma żadnego przymusu żeby fan innej drużyny na siłę oglądał wieczorem nudną dla niego grę Byków.

Plan jest taki, że turniej który zrobimy będzie chociaż od strony organizacyjnej w miarę profesjonalny, będzie obsługiwana tablica z wynikami, będzie sędzia, im więcej będzie Was tym większe będą emocje i oczekiwania na zlot nr 3 !

- uczestnictwo w zlocie, kibicowanie jest oczywiście darmowe, jedyne płatne rzeczy to pokrycie kosztów wynajęcia Sali + ewentualnie honorarium dla sędziego. Koszt wynajęcia Sali którą mieliśmy w tym roku to było 180pln/godzinę, grało Nas 25 osób, składka wyszła po 20/25pln? To co zostało z wynajęcia hali zostało zostawione na barze w pubie. W tej kwestii jest 100% przejrzystość i jeśli macie pytania/wątpliwości to śmiało walcie. Konkretne kwoty zrzutki zostaną podane najpewniej pod koniec roku 2017 lub na początku 2018 kiedy będzie znana bardziej konkretna liczba chętnych.

Jeśli zainteresowana grą i obecnością na zlocie jest osoba niepełnoletnia to dwie rzeczy, bardzo poproszę o pisemną zgodę opiekuna/rodzica, lub po prostu obecność takiej osoby. Nigdy nie wiadomo co się może stać, a Ja jako organizator jestem za Was odpowiedzialny i kropka.

Wstydzisz się przyjść z ojcem? Starszym bratem? Nie szukaj problemów tylko powiedz tacie, że pogada na zlocie z moim i nie będą się nudzić we dwóch

- pracuje nad nagrodami dla najlepszych zawodników + dla zwycięzców konkursów które zrobimy. Lista co będzie do wygrania i za co, będzie pojawiać się mam nadzieję od Września.

- Jeśli Wy moi drodzy macie jakieś sugestie, propozycje, pomysły to walcie śmiało, jestem otwarty na „prawie” wszystko.

Ja już odliczam, mam nadzieję, że Wy również, a żeby zaostrzyć apetyty to łapcie tylko parę zdjęć z tegorocznej imprezy

 zlot1

zlot7

zlot10

P.S. W tym roku swoja obecnoscią zaszczycił Nas Czarek Trybański z żoną, na kolejny zlot też już myslę o gosciu w wersji VIP :)

Miłego!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież