Zaloguj

Zaloguj

920x920

UWAGA, UWAGA!!!1

Zgodnie z obietnicą chciałbym wszystkich zaprosić do zabawy przez cały zbliżający się sezon 2016/17, zabawy z nagrodami dla najlepszych typerów wśród fanów Byków.

TYPER BULLS bo o tym mowa, polegać będzie na wytypowaniu na przestrzeni 82 spotkań sezonu zasadniczego 3 rzeczy:

1.Wynik ( zwycięstwo/porażka )

2.Najlepiej punktujący zawodnik Chicago Bulls

3.Najlepiej punktujący zawodnik drużyny przeciwnej

Po meczu przyznawane będą punkty.

Za wytypowanie poprawnie jednej kategorii przyznawany będzie 1 punkt, za wytypowanie dwóch, będą 2 punkty, za komplet czyli poprawne wytypowanie kolejno wyniku, oraz strzelców obu zespołów w danym spotkaniu będzie bonus = otrzymujesz 5 punktów. Żeby nie ominąć żadnego postu przed spotkaniem Byków przed sezonem ustalimy, że post konkursowy będzie pojawiał się na fanpage’u o jednakowej godzinie w dzień poprzedzający mecz.

Sezon jest na tyle długi, że nawet w przypadku kiedy ktoś zapomni lub nie będzie mógł wytypować, nic nie będzie stracone, będzie czas na odrobienie strat.

Regulamin zabawy:

warunkiem uczestnictwa jest przelew 25 pln. na konto

91 2490 0005 0000 4000 3557 1019

Marcin Więckowski, ul. Pancera 7/33, 03-187 Warszawa. 

W tytule przelewu proszę napisać TYPER BULLS i imię/nick, który będzie przypisany dla uczestnika w trakcie całej zabawy i do którego będą przyznawane punkty.

Pełna kwota zostanie przeznaczona na nagrody, które uzależnione są tylko i wyłącznie od ilości uczestników. W pierwszym poście o typerze zgłosiło się wstępnie 19 osób, mam nadzieję, że będzie Nas jeszcze więcej. Tak więc wstępnie rozpisuje jak może wyglądać podział nagród.

15-20 uczestników ( 375-500pln.) - nagradzamy 2 pierwsze miejsca

20-25 uczestników ( 500-625 pln.)  - nagradzamy 3 pierwsze miejsca

25+ uczestników ( 625pln. i więcej) - nagradzamy 3 pierwsze miejsca + przewiduję nagrody pocieszenia dla miejsc 4 i 5 o wartości większej niż wpisowe.

Nagrodami głównymi będą karty podarunkowe do Sklepu Koszykarza, które będzie można wykorzystać podczas zakupów online. Jeśli ktokolwiek będzie, lub ma rozwiązanie bardziej atrakcyjne bardzo proszę o kontakt, jak najbardziej przemyślimy każdą opcję

Wyniki i aktualna tabela będzie publikowana co najmniej raz w tygodniu w weekend ( nie chcę tu obiecywać większej częstotliwości bo aktualizacja będzie jednak czasochłonna ).

W przypadku pytań, wątpliwości, sugestii bardzo proszę o wiadomości prywatne poprzez fanpage, bądź na moim prywatnym profilu.

Mam nadzieję, że dzięki tej zabawie sezon minie nam wszystkim pod znakiem emocji, adrenaliny i dobrej zabawy od początku do końca, a sama akcja będzie świetnym wstępem do organizacji podobnych projektów w następnych sezonach :)

Pozwól sobie zostać zwycięzcą !

typerr23

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież